Közösségi program portál
és helykereső

Primanima Nemzetközi Elsőfilmes Animációs Filmfesztivál 2016.

Hozzáadás a Google naptáramhoz
A Belvárosi Mozi két napon, október 19-20-án vetíti a Primanima Nemzetközi Elsőfilmes Animációs Filmfesztivál gyerekeknek szánt kisfilmjeit.
A belépés ingyenes!

GYEREKFILMEK (3–6 éves korú gyerekek számára ajánljuk)
vetítés: 2016. október 19. 10 órától

Hozd vissza! / Aport
Denis VORONIN ● RUS ● 2016 ● 01:27 ● Soyuzmultfilm

Iszkiri: Csiri Bá'
LUGOSI István, RADICS Márton, FÁBIÁN Nikolett ● HUN ● 2016 ● 02:45 ● MOME Anim

Kaláka: Semmit sem talál az ember
DARABOS Éva ● HUN ● 2016 ● 01:25 ● MOME Anim

Farkas / Wolf
Julia OCKER ● GER ● 2015 ● 03:48 ● Filmbilder

November
Marjolaine PERRETEN ● FRA ● 2015 ● 04:00 ● La Poudrière

One, Two, Tree
Yulia ARONOVA ● FRA ● 2015 ● 06:35 ● Folimage

Kecskék / Goats
Ekaterina FILIPPOVA ● RUS ● 2016 ● 01:27 ● Soyuzmultfilm

Az iciri-piciri róka / The Teeny-weeny Fox
Aline QUERTAIN, Sylwia SZKILADZ ● FRA ● 2015 ● 08:22 ● Folimage

Éjjeli denevér / Bat Time
Elena WALF ● GER ● 2015 ● 03:59 ● Filmbilder

Átjáró Másvárosba – Első fejezet: Közbenjáró / Door to Othertown – Chapter 1: Messenger
GELLEY Bálint Farkas ● HUN ● 2016 ● 12:48 ● Cub Animation / De Lauer

GYEREKFILMEK (7–10 éves korú gyerekeknek ajánljuk)
vetítés: 2016. október 20. 10.00 órától

Hey Deer!
BÁRCZY Örs ● HUN ● 2015 ● 06:16 ● Budapesti Metropolitan Egyetem

Hajótöröttek / Castaways
SZEILER Péter ● HUN ● 2015 ● 07:47 ● Umbrella

A kis cipész / The Little Shoemaker
Galaad ALAIS, Terry BONVARD, Charley CARLIER, Romain CISLO, Pierre-Yves LEFEBVRE, Philippe LIM, Benjamin MARIOTTE et Karen NAWFAL ● FRA ● 2015 ● 05:32 ● ISART Digital

Moroska / Moroshka
Polina Minchenok ● RUS ● 2015 ● 07:46 ● Soyuzmultfilm

A 13. királylány / The Thirteenth Princess
OROSZ Tina ● HUN ● 2015 ● 03:18 ● Budapest Metropolitan University

Rövid mese a rókáról és az egérről / The Short Story of a Fox and a Mouse
Camille Chaix, Hugo Jean, Juliette Jourdan, Marie Pillier, Kevin Roger ● FRA ● 2015 ● 06:14 ● ESMA

A varázsgolyó / The Magic Ball
MOLNÁR Eszter ● HUN ● 2016 ● 01:40 ● MOME Anim

A muzsikus sárkány / The Musical Dragon
Camille Müller ● CHE ● 2015 ● 08:26 ● HSLU

Egy anyáról / About a Mother
Dina Velikovskaya ● RUS ● 2015 ● 07:20 ● School-Studio SHAR

A könyvgyűjtő király / The King Who Collected The Books
Szederkényi Bella ● HUN ● 2016 ● 05:10 ● De Lauer, Cub Animation

GYEREKFILMEK (10–14 éves korú gyerekeknek ajánljuk)
vetítés: 2016. október 20. 8.15 órától

14
Amélie GRAFFET, Cyril FLOUS, Charlotte DA-ROS, Roxane MARTINEZ, David JURINE, Juliette COUTELLIER ● FRA ● 2015 ● 07:04 ● MOPA

Nem vagyok kisegér / I Am Not a Mouse
Evgenia Golubeva ● UK ● 2015● 02:00

Hegytetőn / Perched
Liam Harris ● UK ● 2016 ● 10:31 ● NFTS

Kék méz / Blue Honey
Constance Joliff, Daphne Durocher, Fanny Lhotellier ● FRA ● 2015 ● 04:45 ● École Georges Méliès

Falakók / Neighbourwood
Eddy HOHF, Fynn Grosse-Bley, KNITTEL Patrik ● GER ● 2016 ● 04:00 ● Filmakademie Baden-Württemberg

Hugo Bumfeldt
BOGNÁR Éva Katinka ● HUN ● 2015 ● 12:00 ● MOME Anim

Sarok / Corner
Lucija Mrzljak ● EST ● 2016 ● 02:06 ● Estonian Academy of Arts

A bajusz / The Moustache
Anni Oja ● FIN ● 2015 ● 03:37 ● Turku Arts Academy

MERLOT
Giulia Martinelli, Marta Gennari ● ITA ● 2016 ● 05:40 ● Centro Sperimentale di Cinematografia

Óriások útja / Way of Giants
Alois Di Leo ● BRA ● 2016 ● 11:52 ● Sinlogo Animation
14711306 10153946620362304 5846969966965941472 o

Feltöltés

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.