Közösségi program portál
és helykereső

Görög Ibolya protokollszakértő visszatér: A NŐ ÉS A HÖLGY – csak rajtunk múlik!

Hozzáadás a Google naptáramhoz
A Mentor(h)áló eddigi történetének legsikeresebb előadója, Magyarország vitathatatlanul legtapasztaltabb és legnépszerűbb protokoll szakembere, GÖRÖG IBOLYA 2023. szeptember 12-én, kedden este újra Szegeden - természetesen a Mentor(h)áló meghívására
Ismeretterjesztés elképesztően sok humorral fűszerezve, igazi feltöltődés, tanulás és szórakozás vár ránk ezen az estén is.
Az előadás címe: A NŐ ÉS A HÖLGY – csak rajtunk múlik!
Előadónk: Magyarország vitathatatlanul legtapasztaltabb és legnépszerűbb protokoll szakembere: Görög Ibolya!
Az előadás időpontja: 2023. szeptember 12. kedd 18.00
Az előadás helyszíne: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.
Jegyek április 13-án, csütörtökön reggel 8.00 órától kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a https://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/.../GOROGIBOLYA230912 oldalon.
"Nem könnyű megtalálni az egyensúlyt a „tanult ember, aki nőből van” és a „hölgy” között.
Ráadásul a – remélhetőleg – átmeneti divateszme szerint nem is szabad nőnek kezelni a nőt. Dehogynem!!!!
Nőnek vagy hölgynek lenni azon múlik, hogy hogyan bánnak velünk.
Ezért várom a férfiakat is!"
Aki ott volt velünk Ibolya eddigi teltházas, 600 fős (!) szegedi előadásainak bármelyikén, az tudja, most is kivételes esti feltöltődésre, igazi energiabombára számíthat! Akinek eddig még nem volt szerencséje Ibolyát hallania, most számára is itt a lehetőség!
Senki ne késlekedjen, mert lemarad!
KIHAGYHATATLAN ÉLMÉNY!
Jegyárak:
- kedvezményes árú jegyek: 3.300,- Ft (SZTE-kártya, pedagógusigazolvány, nyugdíjas-igazolvány);
- teljes árú jegyek: 3.800,- Ft.
Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot!
Jegyek április 13-án, csütörtökön reggel 8.00 órától kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a https://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/.../GOROGIBOLYA230912 oldalon.
Hatalmas érdeklődés várható, senki ne bízza a jegyek beszerzését az utolsó pillanatra!
340972412 190109563885817 3525701848495401968 n



Portálunkat várhatóan 2023. június végén leállítjuk. Hálásan köszönjük az együtt töltött éveket! ♥♥♥

Feltöltés

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.