Fifa 20 Bajnokság powered by Konzolsziget ► Nyugi Kert, Szeged

Hozzáadás a Google naptáramhoz
Kedves Jelentkező!

A Nyugi Kert és a Konzolsziget Szeged közös rendezvénysorozatát indítja november 26-án kedden.

Nevezési határidő: 2019.11.24.

A verseny lebonyolítása Xbox One konzolon zajlik, azonban amennyiben megfelelő létszámban lesznek jelentkezők akkor PS4 ágon is elindítjuk a bajnokságot.

A jelentkezők mindegyike a Nyugi Kert Fifa csoportjába kerül, ahol a következő versenyekre automatikusan értesítést kaptok, valamint a Konzolsziget VIP törzsvásárlói kártyáit minden versenyen indult nevező megkapja.

📝Lebonyolítás:

A versenyen szabadon választható KLUB csapatokkal lehet indulni.
Minden félidőben 2-2 leállítási lehetősége van a játékosoknak, ez alól kivételt képez a sérülés.

A mérkőzések 2x5 percesek, a felhasználói beállítások az EA által használt alap beállítások. (Ezen sem mérkőzés előtt, sem pedig mérkőzés közben nem változtathattok.)

A versenyre való jelentkezéstől függően csoportmérkőzéseket követően, egyenes kieséses szakasz következik. A csoportmérkőzéseken odavágók, az egyenes kieséses szakaszban oda és visszavágók lesznek. Itt az idegenbeli gól dönt.

A két ág győztese előszőr PS4-en utána pedig Xbox-on méri össze erejét, majd itt is az idegenben lőtt gól számít.