Közösségi program portál
és helykereső

2021.09.18. szombati programok

Időpont Program Helyszín
16:00 Talent Énekstúdió Móra Ferenc Múzeum előtt
18:00 Jazz Friendship Band Népkerti Sörkert
19:00 Juniolds 4 Dollár Boys 4 Puncs Galeri IH Rendezvényközpont
20:00 RETROCK Millenium Kávéház Terasz
napi A Füvészkert arcai – fotókiállítás Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
napi Belvárosi Mozi VR és AR élménytár Belvárosi Mozi
napi Bölcs Jaroszlav: Diplomácia a házasságokon keresztül – kiállítás Somogyi-könyvtár Stefánia fiókkönyvtár-klubja
napi Festmények melyeket az előadások ihlettek. Némethné Nagy Mária amatőr alkotó, ny. fényképész festmény kiállítása Somogyi-könyvtár Francia utcai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek és folyóiratok vására a könyvtár nyitvatartási idejében Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Hőlégballon Európa Bajnokság
napi Lézer kísérletek Agóra, Látványlaboratórium
napi Mentorháló pedagógiai rendezvénysorozat
napi Szeged Főutcája a Tisza 1. rész – a Nap-Fény Fotókör tagjainak közös kiállítása Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Szeged Főutcája a Tisza 2. rész – A Bertalan hídtól a Szegedi Medencés Kikötőig – a Nap-Fény Fotókör tagjainak közös kiállítása Somogyi-könyvtár Dorozsmai fiókkönyvtára
napi Szeged szecessziós épületei címmel Illés Tibor fotókiállítása Somogyi-könyvtár Rókusi fiókkönyvtára
napi Sziládi Veronika Réka képzőművészeti kiállítása Somogyi-könyvtár Csillag téri fiókkönyvtára
napi Számítógépváros, Neumann relikviákkal Agóra, Informatika Történeti Kiállítás
napi Állományból kivont használt könyvek, folyóiratok vására Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
napi Állományból kivont használt könyvek, folyóiratok vására Somogyi-könyvtár Francia utcai fiókkönyvtára
napi Évszakok és fák – Koncz-Bisztricz Tamás fotókiállítása Somogyi-könyvtár Szőregi fiókkönyvtára
napi ‘Legjobb képeink’ – A PERFEKT Zrt. III. Szegedi Fotográfus képzésen végzett szakemberek kiállítása Somogyi-könyvtár Stefánia fiókkönyvtár-klubja



Moziműsor

Film Helyszín Időpont
30 Nap Maximum Cinema City 14:30, 18:30
A Legjobb Dolgokon Bőgni Kell Cinema City 15:45, 19:50
A kuflik és az Akármi Cinema City 10:00
A védenc Cinema City 16:00, 18:15, 20:30, 22:30
Az Öngyilkos Osztag Cinema City 21:40
Bébi Úr: Családi Ügy Cinema City 11:45, 16:20
Croodék: Egy új kor Cinema City 10:10, 14:00
Csapda a Neten Cinema City 14:15 (feliratos), 18:10 (feliratos)
Dzsungeltúra Cinema City 13:00
Eleven Kór Cinema City 15:40, 20:15, 22:30
Free Guy Cinema City 13:20, 18:00
Hasadék Cinema City 12:15
Idő Cinema City 22:30
Kampókéz Cinema City 20:30, 22:30
Kuponkirálynők Cinema City 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Luca Cinema City 11:15
Mamahotel Cinema City 16:20
Mancs Őrjárat: A Film Cinema City 10:30, 12:30, 15:30
Miután Elbuktunk Cinema City 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:45
Shang-Chi és a Tíz Gyűrű legendája Cinema City 10:20, 11:30 (3D), 14:10, 16:50 (3D), 19:30, 22:10
Szent Ignác Útja Cinema City 11:30
Természetes Fény Cinema City 13:30, 17:40, 20:20
Toxikoma Cinema City 17:25, 20:00

Feltöltés

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.