Közösségi program portál
és helykereső

2019.02.17. vasárnapi programok

Időpont Program Helyszín
10:00 Herkules - a Grimm-Busz Színház előadása az ÁRKÁD Csokifesztiválján Árkád színpad
16:00 Salvador Dalí: A halhatatlanság nyomában Délvidék Ház (6726 Szeged, Közép fasor 1-3.)
18:00 Homo Ludens Project feat. Ágens – Én-mesék ZUG Színház és Művészeti Tetthely
napi A Föld ékszerei – a fák – Bátyi Zoltán író-újságíró, amatőr fényképkészítő fotókiállítása Somogyi-könyvtár Rókusi fiókkönyvtára
napi A Nap-Fény Fotókör tagjainak közös kiállítása Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Esélyegyenlőség női szemmel – Schmidt Andrea fotókiállítása Somogyi-könyvtár Szőregi fiókkönyvtára
napi Garfield különös világa – plakátkiállítás Somogyi-könyvtár Klebelsberg-telepi fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Rókusi fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Francia utcai fiókkönyvtára
napi Kalmár László matematikus Kínában SZTE Klebelsberg Könyvtár
napi Kalmár László matematikus Kínában kiállítás Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet Dugonics tér 13. fszt. 13., Szeged, 6720
napi Kavalkád Rock Band & Dead Seattle Szeged Városi Rock Klub
napi Lézer kísérletek Agóra, Látványlaboratórium
napi Mentorháló pedagógiai rendezvénysorozat
napi Nagy Dániel könyvillusztrációi Somogyi-könyvtár Móra utcai fiókkönyvtára
napi SevenArt művészeti csoport kiállítása Somogyi-könyvtár Északvárosi fiókkönyvtára
napi Számítógépváros, Neumann relikviákkal Agóra, Informatika Történeti Kiállítás
napi ÁRKÁD Szeged Csokifesztivál 2019 ÁRKÁD Szeged Londoni krt. 3., Szeged, 6724
napi Örömfotók Somogyi-könyvtár Dorozsmai fiókkönyvtára
napi “A gondolj rám virág” – kiállítás Nemes Nagy Ágnesről Somogyi-könyvtár Petőfi-telepi fiókkönyvtára
napi “Kibújás vagy bebújás? Ez a gondom óriás!” – játékmackó-kiállítás Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára



Moziműsor

Film Helyszín Időpont
A GRINCS Cinema City 10:00
A KEDVENC Cinema City 12:30 (feliratos), 17:20 (feliratos)
A Lego kaland 2 Cinema City 11:40, 13:50 (3D), 16:00, 18:10
A csodagyerek Cinema City 14:00, 18:30, 20:30
ALITA - A HARC ANGYALA Cinema City 10:30, 13:00 (3D), 15:30, 18:00 (3D), 20:30 (3D)
ALITA - A HARC ANGYALA Belvárosi Mozi 14:15, 19:00
AQUAMAN Cinema City 14:00
BOLDOG HALÁLNAPOT! 2 Cinema City 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40
Bohém rapszódia Cinema City 19:45
BÚÉK Cinema City 10:20, 16:00
Egy kutya hazatér Cinema City 12:00, 16:30
HIDEGHÁBORÚ Belvárosi Mozi 16:30 (feliratos)
Instant család Cinema City 12:00, 14:30, 17:00, 19:30
Instant család Belvárosi Mozi 18:15
KÖLCSÖNLAKÁS Cinema City 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20:00
KÖLCSÖNLAKÁS Belvárosi Mozi 20:30
Kókusz Kokó - Irány a dzsungel Cinema City 10:10
PÓKEMBER - IRÁNY A PÓKVERZUM Cinema City 11:30
Ralph lezúzza a netet Cinema City 11:50 (3D), 14:10
SALVADOR DALÍ - A HALHATATLANSÁG NYOMÁBAN (A művészet templomai) Belvárosi Mozi 16:00 (feliratos)
Szerelmünk napjai Cinema City 15:00
Vihar előtt Cinema City 18:00, 20:10
Végtelen útvesztó Cinema City 20:20
ÜVEG Cinema City 16:50, 19:30

Feltöltés

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.