Közösségi program portál
és helykereső

2019.01.12. szombati programok

Időpont Program Helyszín
09:00 Utolsó előtti TELC nyelvvizsga Szegeden! Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola Tömörkény utca 1., Szeged, 6720
10:00 A TASZ választójogi képzése Szegeden Zöld Terasz
10:00 XIV. Menyegző Esküvői Kiállítás és Vásár, Szeged IH Rendezvényközpont Felső Tisza-part 2., Szeged, 6721
10:00 XIV. Menyegző Esküvői Kiállítás és Vásár (2019. január 12-13.) IH Rendezvényközpont
19:00 Cilea: Adriana Lecouvreur - MET Live in HD 2018-19 Délvidék Ház Herczeg Ferenc terem
19:00 Bársonytafota (vendégelőadás) ZUG Színház és Művészeti Tetthely
22:00 19/01/12 MadNight//BigBill Hungi Stefánia 8., Szeged, 6720
23:00 DEÁK Szalagavató Afterparty • 0112 SPIRIT - BarClub Híd utca 1., Szeged, 6720
23:00 ● DEáK+SáGVáRI SZALAGAVATó AFTER - KatapultDJ/ Tötöttcigi/ SMD ● SING SING Music Hall Mars tér 14., Szeged, 6723
napi Alapozások Szalagavató Afterparty • 0111 Szeged, Hungi Vigadó Szeged, Stefánia, Szeged
napi Bujkáló címmel Kuklis Katalin festőművész kiállítása Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
napi Békei Judit és Griechisch Erika közös radírkiállítása Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Használt könyv vásár Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Rókusi fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Francia utcai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Móra utcai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek és folyóiratok vására Somogyi-könyvtár Klebelsberg-telepi fiókkönyvtára
napi JATE LIVE 2019 - Koncertek a JATE Klub-ban JATE Klub - Szeged Dugonics tér 13., Szeged, 6720
napi Lézer kísérletek Agóra, Látványlaboratórium
napi Mentorháló pedagógiai rendezvénysorozat
napi Számítógépváros, Neumann relikviákkal Agóra, Informatika Történeti Kiállítás



Moziműsor

Film Helyszín Időpont
A 64-ES BETEGNAPLÓ Belvárosi Mozi 20:30 (feliratos)
A GRINCS Cinema City 10:00 (3D), 12:00, 14:00 (3D), 16:00
A csempész Cinema City 15:20 (feliratos), 18:00 (feliratos), 20:30 (feliratos), 22:10 (feliratos)
AQUAMAN Cinema City 13:00, 17:00 (3D), 20:00
Asterix: A varázsital titka Cinema City 11:30, 13:30 (3D), 15:30
Asterix: A varázsital titka Belvárosi Mozi 14:30
BOLTI TOLVAJOK Belvárosi Mozi 18:15 (feliratos)
Bohém rapszódia Cinema City 14:45, 22:00
BÚÉK Cinema City 15:50, 20:30
CILEA: ADRIANA LECOUVREUR - MET Live in HD 2018-19 Belvárosi Mozi 19:00
Creed II. Cinema City 12:10, 16:45, 19:30, 22:15
Egy kutya hazatér Cinema City 10:10, 11:50, 14:00, 16:10, 18:20
Holmes és Watson Cinema City 22:30
Hozzám jössz, haver? Cinema City 17:30
KEZEDBEN A SORSOD Belvárosi Mozi 16:15 (feliratos)
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei Cinema City 10:10
Lengemesék 2 Cinema City 10:40
MARY POPPINS VISSZATÉR Cinema City 13:45
MINDENKI TUDJA Cinema City 20:00
PÓKEMBER - IRÁNY A PÓKVERZUM Cinema City 10:30
Ragadozó városok Cinema City 19:30
Ralph lezúzza a netet Cinema City 10:20 (3D), 12:40, 15:00 (3D), 17:20, 19:40 (3D)
Végtelen útvesztó Cinema City 13:10, 17:30, 19:40, 21:50
ÁLOMMELÓ Cinema City 11:20, 14:45, 18:00, 20:15
ŰrDongó Cinema City 12:20, 17:40

Feltöltés

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.