Közösségi program portál
és helykereső

Mozi műsor 2022.12.05. - 2022.12.11.

Moziműsor

Film Mozi Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
A menü Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 2 vetítés
A stand up királynője Cinema City 18:30 18:30 18:30 22:30 22:30
A tölgy - Az erdő szíve Cinema City 16:10 16:10 16:10 12:15 12:15
Beugró a Paradicsomba Cinema City 2 vetítés 20:20 20:20 2 vetítés 3 vetítés 5 vetítés 4 vetítés
Béke a nemzetek felett Cinema City 18:00 18:00 18:00
Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 4 vetítés 4 vetítés 9 vetítés 9 vetítés
Démoni fény Cinema City 20:30 20:30 20:30 20:30 2 vetítés 2 vetítés 20:30
Fekete Párduc 2. Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 5 vetítés 5 vetítés
Fura világ Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 17:50 17:50 4 vetítés 4 vetítés
Jóreménység sziget Cinema City 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00
Krokodili Cinema City 3 vetítés 3 vetítés
Larry Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 16:00 16:00 16:00 16:00
Minyonok: Gru színre lép Cinema City 2 vetítés 2 vetítés
Mosolyogj Cinema City 21:30 21:30
Pil - A neveletlen királylány Cinema City 12:00 12:00
Párcserés játszma Cinema City 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Tad, az elveszett felfedező és a smaragdtábla Cinema City 11:15 11:15
Tündéri bajkeverő Cinema City 10:00 10:00
Vérapó Cinema City 4 vetítés 4 vetítés 4 vetítés 2 vetítés 3 vetítés 5 vetítés 4 vetítés
Átjáróház Cinema City 2 vetítés 3 vetítés 6 vetítés 5 vetítés

Hétfő (12.06)

A menü : 17:45, 20:00

A stand up királynője : 18:30

A tölgy - Az erdő szíve : 16:10

Beugró a Paradicsomba : 17:30, 19:40

Béke a nemzetek felett : 18:00

Démoni fény : 20:30

Fekete Párduc 2. : 17:00, 18:45, 20:15

Fura világ : 16:00, 18:15

Jóreménység sziget : 20:00

Larry : 16:15, 20:30

Párcserés játszma : 16:30

Vérapó : 16:50, 18:00, 19:10, 20:20

Kedd (12.07)

A menü : 17:45, 20:00

A stand up királynője : 18:30

A tölgy - Az erdő szíve : 16:10

Beugró a Paradicsomba : 20:20

Béke a nemzetek felett : 18:00

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 16:00, 18:10

Démoni fény : 20:30

Fekete Párduc 2. : 17:00, 18:45, 20:15

Fura világ : 16:00, 18:15

Jóreménység sziget : 20:00

Larry : 16:15, 20:30

Párcserés játszma : 16:30

Vérapó : 16:50, 18:00, 19:10, 20:20

Szerda (12.08)

A menü : 17:45, 20:00

A stand up királynője : 18:30

A tölgy - Az erdő szíve : 16:10

Beugró a Paradicsomba : 20:20

Béke a nemzetek felett : 18:00

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 16:00, 18:10

Démoni fény : 20:30

Fekete Párduc 2. : 17:00, 18:45, 20:15

Fura világ : 16:00, 18:15

Jóreménység sziget : 20:00

Larry : 16:15, 20:30

Párcserés játszma : 16:30

Vérapó : 16:50, 18:00, 19:10, 20:20

Csütörtök (12.09)

A menü : 18:15, 20:15

Beugró a Paradicsomba : 17:00, 19:30

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 16:10, 17:15, 18:20, 19:15

Démoni fény : 20:30

Fekete Párduc 2. : 16:45, 18:45, 20:00

Fura világ : 17:50

Jóreménység sziget : 20:00

Larry : 16:00

Párcserés játszma : 16:30

Vérapó : 18:00, 20:30

Átjáróház : 17:30, 19:45

Péntek (12.10)

A menü : 18:15, 20:15, 22:30

A stand up királynője : 22:30

Beugró a Paradicsomba : 17:00, 19:30, 21:45

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 16:10, 17:15, 18:20, 19:15

Démoni fény : 20:30, 22:30

Fekete Párduc 2. : 16:45, 18:45, 20:00

Fura világ : 17:50

Jóreménység sziget : 20:00

Larry : 16:00

Mosolyogj : 21:30

Párcserés játszma : 16:30

Vérapó : 18:00, 20:30, 22:00

Átjáróház : 17:30, 19:45, 22:00

Szombat (12.11)

A menü : 18:15, 20:15, 22:30

A stand up királynője : 22:30

A tölgy - Az erdő szíve : 12:15

Beugró a Paradicsomba : 10:00, 14:15, 17:00, 19:30, 21:45

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 10:30, 11:50, 12:45, 14:00, 15:00, 16:10, 17:15, 18:20, 19:15

Démoni fény : 20:30, 22:30

Fekete Párduc 2. : 10:15, 13:30, 16:45, 18:45, 20:00

Fura világ : 11:20, 13:30, 15:40, 17:50

Jóreménység sziget : 20:00

Krokodili : 10:15, 12:30, 14:45

Larry : 16:00

Minyonok: Gru színre lép : 10:00, 14:00

Mosolyogj : 21:30

Pil - A neveletlen királylány : 12:00

Párcserés játszma : 16:30

Tad, az elveszett felfedező és a smaragdtábla : 11:15

Tündéri bajkeverő : 10:00

Vérapó : 13:20, 15:40, 18:00, 20:30, 22:00

Átjáróház : 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00

Vasárnap (12.12)

A menü : 18:15, 20:15

A tölgy - Az erdő szíve : 12:15

Beugró a Paradicsomba : 10:00, 14:15, 17:00, 19:30

Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság : 10:30, 11:50, 12:45, 14:00, 15:00, 16:10, 17:15, 18:20, 19:15

Démoni fény : 20:30

Fekete Párduc 2. : 10:15, 13:30, 16:45, 18:45, 20:00

Fura világ : 11:20, 13:30, 15:40, 17:50

Jóreménység sziget : 20:00

Krokodili : 10:15, 12:30, 14:45

Larry : 16:00

Minyonok: Gru színre lép : 10:00, 14:00

Pil - A neveletlen királylány : 12:00

Párcserés játszma : 16:30

Tad, az elveszett felfedező és a smaragdtábla : 11:15

Tündéri bajkeverő : 10:00

Vérapó : 13:20, 15:40, 18:00, 20:30

Átjáróház : 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45

HTML-sütiket használunk az iszeged folyamatos fejlesztésének elősegítésére.