2017.05.19. pénteki programok

IdőpontProgramHelyszín
10:00 Baba-mama délelőtt: Ismerkedés a babahordozással Megálló - Tarján felett az ég (Megálló - Tarján felett az ég)
11:00 Csicsergő zenebölcsi - vidám játékos zenei foglalkozás Megálló - Tarján felett az ég (Megálló - Tarján felett az ég)
13:30 Pasenko bohóc Árkád Szeged Színpad
15:00 Tiszavirág Néptánc Egyesület Árkád Szeged Színpad
15:00 Maja soul Tisza Palota színpad
16:00 Mesecsokor – mesélők: Jankó Lajos, Jankó Zsaklin, Vígh Barnabás, Baranyi Ildikó, Szabó Marcell Mihály, Bálint Csenge Árkád Szeged Színpad
16:30 Compact Disco Continental-Contitech Szeged
16:30 Gumbo Funk Project Tisza Palota színpad
17:00 Odesszai Könyv-Fa-Ló Gyerekklub Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
17:00 Storyville Jazz Band Árkád Szeged Színpad
18:00 Tóth Eszter: Véka só - érzékszervek élményszobája ZUG művészeti tetthely
18:00 Latin felvonulás: táncosok, oktatás, dolce dance Tisza Palota színpad
18:30 Zűrös Banda Árkád Szeged Színpad
19:00 Szegedi Zenészek Társasága IH Rendezvényközpont (IH (Ifjúsági Ház) Rendezvényközpont)
19:00 The Biebers Continental-Contitech Szeged
19:00 Szulák Andrea és zenekara Pingvin Színpad
19:00 Swing Buisness Band Frappé Színpad
19:30 Nézőművészeti - Manna: Soha, senkinek Régi Zsinagóga - ALTERRA (Szeged) (Thealter)
20:00 Elefánt lemezbemutató, vendég: Jurij - Szeged, Várkert Grand Café Várkert (Grand Café Várkert)
20:00 Tóth Eszter: Véka só - érzékszervek élményszobája ZUG művészeti tetthely
20:00 Péter és Én Rongy Udvar, Széchenyi tér
20:00 Salsa Huanita Tisza Palota színpad
20:30 Békési Punkdáridó (Üdv Szeged) Városi Rock Klub (Városi Rock Klub)
20:30 Bolgár táncház Nemzetiségek háza Árkád Szeged Színpad
20:30 Party Art’t Ok zenekar Pingvin Színpad
21:00 Útközband zenekar Frappé Színpad
22:00 05.19 Badgirls Season Closing / Hungi Szeged Hungi (Hungi Vigadó)
22:00 ClubCulture pres. Progtrance session w/ Yury & Nton Pulzus Café (Pulzus Kávéház)
22:00 Ráadás: Dj Boban Rongy Udvar, Széchenyi tér
23:00 Dirty RnB / Borfesztivál After - Retro Klub, Szeged - 05.19. Retro Klub (Retro Klub)
23:00 80-as Party ★ moszkvicsslusszkulcs Grand Café Várkert (Grand Café Várkert)
másnap 00:00 Papagáj kiállítás IH Rendezvényközpont
napi A magyar Gaudí: 140 éve született Magyar Ede Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár, Somogyi-könyvtár (Somogyi-könyvtár)
napi Az ősember világa kiállítás az ÁRKÁD-ban ÁRKÁD Szeged (Árkád Szeged - üzletek)
napi Borfesztivál Széchenyi tér
napi Használt könyvek szabadtéri vására fiókkönyvtárunk teljes nyitvatartási idejében Somogyi-könyvtár Odesszai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására Somogyi-könyvtár Tápai fiókkönyvtára
napi Használt könyvek vására 50-100 forintos áron fiókkönyvtárunk teljes nyitvatartási idejében Somogyi-könyvtár Rókusi fiókkönyvtára
napi Hudi Dániel Kiállítása a Nyugi Kertben Nyugi Kert (Nyugi)
napi Könyvtári totó - Gombócon innen, gombócon túl, avagy mit tudunk a fagyiról? Somogyi-könyvtár Klebelsberg-telepi fiókkönyvtára
napi Lézer kísérletek Agóra, Látványlaboratórium
napi Mentorháló pedagógiai rendezvénysorozat
napi "Renghet a föld s dűlhet, de magyar hűség nem ingad..." - A nagy háború magyar csapat-, patrióta- és propaganda jelvényei címmel történeti kiállítás nyílik Délvidék Ház
napi Rongy Udvar - Borfesztivál 2017 Rongy Kocsma (Rongy Kocsma)
napi Smokey Monday Grand Café Várkert (Grand Café Várkert)
napi Számítógépváros, Neumann relikviákkal Agóra, Informatika Történeti Kiállítás
napi Szegedi Borfesztivál Széchenyi tér, Szeged 6720, Magyarország (Ezerjó Borszaküzlet)
napi TESIS BULI Season Closing - Retro Klub, Szeged (2017/05/18 csüt) Retro Klub (Sing-Sing Music Hall)
napi Vinyit JATE Klub - Szeged (JATE Klub)
napi XXIII. Szegedi Borfesztivál és Szeged Napja Ünnepségsorozat 2017 Szegedi Borfesztivál-Szeged Napja Ünnepségsorozat (Szegedi Borfesztivál)



Moziműsor

FilmHelyszínIdőpont
A Galaxis Őrzői vol. 2 Cinema City 13:30, 15:00 (3D), 16:15, 17:45 (3D), 19:00 (feliratos), 20:30 (3D), 21:45
A kör Cinema City 21:30
Alien: Covenant Cinema City 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 (feliratos)
Alien: Covenant Belvárosi Mozi 18:15, 20:30
Arthur király - A kard legendája Belvárosi Mozi 18:00 (3D)
Arthur király: A kard legendája Cinema City 14:20 (3D), 17:00, 19:40 (3D), 22:15 (3D) (OV)
Az utolsó család Belvárosi Mozi 18:30
Bébi úr Cinema City 14:00 (3D), 16:00, 18:00 (3D)
Bye Bye Man: A rettegés neve Cinema City 19:30, 22:30
Csápi - Az óceán hőse Belvárosi Mozi 15:00
Csápi: Az óceán hőse Cinema City 13:30, 15:30, 17:30
Film Farm Belvárosi Mozi 20:30
Gemenc - Az árterek világa Belvárosi Mozi 17:00
Halálos iramban 8 Cinema City 16:45, 19:30, 22:10
Hogyan legyél latin szerető Cinema City 14:10, 18:00, 20:15, 22:30
Hupikék Törpikék: Az elveszett falu Cinema City 13:00
Kincsem Cinema City 15:30, 20:00
Ó, anyám! Cinema City 13:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 (OV)
Ó, anyám! Belvárosi Mozi 16:15
Ricsi a gólya Cinema City 13:00 (3D), 14:50
Vademberek hajszája Belvárosi Mozi 20:45
Vad Észak - Mese az ezer tó országából Belvárosi Mozi 16:45
Vén rókák Cinema City 13:00

Színházműsor

DarabHelyszínIdőpont
Utánképzés (ittas vezetőknek) Kisszínház 19:00