Mozi műsor 2017.05.22. - 2017.05.28.

Moziműsor

Film Mozi Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
A Galaxis Őrzői vol. 2 Cinema City 6 vetítés 6 vetítés 6 vetítés 6 vetítés 7 vetítés 8 vetítés 7 vetítés
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja Cinema City 2 vetítés 6 vetítés 8 vetítés 10 vetítés 8 vetítés
A kör Cinema City 22:30 22:30
Alien: Covenant Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 4 vetítés 5 vetítés 6 vetítés 5 vetítés
Alien: Covenant Belvárosi Mozi 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 18:30 18:30 18:30 18:30
Álom hava Belvárosi Mozi 18:15 18:15 18:15 18:15
A művészet templomai: A római Szent Péter- és a pápai bazilikák Belvárosi Mozi 14:00 14:00
Arthur király - A kard legendája Belvárosi Mozi 18:00 18:00 18:00 16:15 16:15 16:15 16:15
Arthur király: A kard legendája Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés
Az utolsó család Belvárosi Mozi 18:30 18:30 18:30 16:00 16:00 16:00 16:00
Bébi úr Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 3 vetítés 3 vetítés
Bogyó és Babóca 3. - Játszótársak Belvárosi Mozi 15:15 15:15
Bye Bye Man: A rettegés neve Cinema City 19:30 19:30 19:30 18:00 18:00 18:00 18:00
Csápi - Az óceán hőse Belvárosi Mozi 15:00 15:00 15:00
Csápi: Az óceán hőse Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 15:15 15:15 3 vetítés 3 vetítés
Egy ropi naplója Cinema City 2 vetítés 2 vetítés
Film Farm Belvárosi Mozi 20:30 20:30 20:30 18:15 18:15 18:15 18:15
Frantz Belvárosi Mozi 20:15 20:15 20:15 20:15
Gemenc - Az árterek világa Belvárosi Mozi 17:00 17:00 17:00
Hajnali Láz Cinema City 20:00
Halálos iramban 8 Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 16:45 20:00 20:00 20:00
Hogyan legyél latin szerető Cinema City 3 vetítés 3 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 3 vetítés 3 vetítés
Hupikék Törpikék: Az elveszett falu Cinema City 13:00 13:00 13:00 10:00 10:00
Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja Belvárosi Mozi 20:45 20:45 20:45 20:45
Kincsem Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 17:20 17:20 2 vetítés 2 vetítés
Lengemesék Cinema City 10:10 10:10
Modern idők Belvárosi Mozi 20:30 20:30 20:30 20:30
Ó, anyám! Cinema City , Belvárosi Mozi 5 vetítés 5 vetítés 5 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés 3 vetítés
Ricsi a gólya Cinema City 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés 2 vetítés
Vademberek hajszája Belvárosi Mozi 20:45 20:45 20:45
Vad Észak - Mese az ezer tó országából Belvárosi Mozi 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45

Hétfő (05.23)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:00

Alien: Covenant : 15:00, 17:30, 20:00

Alien: Covenant : 18:15, 20:30

Arthur király - A kard legendája : 18:00

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 18:30

Bébi úr : 14:00, 16:00, 18:10

Bye Bye Man: A rettegés neve : 19:30

Csápi - Az óceán hőse : 15:00

Csápi: Az óceán hőse : 13:30, 15:30, 17:30

Film Farm : 20:30

Gemenc - Az árterek világa : 17:00

Halálos iramban 8 : 16:45, 19:30

Hogyan legyél latin szerető : 14:10, 18:00, 20:15

Hupikék Törpikék: Az elveszett falu : 13:00

Kincsem : 15:30, 20:10

Ó, anyám! : 13:15, 16:15, 16:30, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 13:00, 14:50

Vademberek hajszája : 20:45

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Kedd (05.24)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:00

Alien: Covenant : 15:00, 17:30, 20:00

Alien: Covenant : 18:15, 20:30

A művészet templomai: A római Szent Péter- és a pápai bazilikák : 14:00

Arthur király - A kard legendája : 18:00

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 18:30

Bébi úr : 14:00, 16:00, 18:10

Bye Bye Man: A rettegés neve : 19:30

Csápi - Az óceán hőse : 15:00

Csápi: Az óceán hőse : 13:30, 15:30, 17:30

Film Farm : 20:30

Gemenc - Az árterek világa : 17:00

Halálos iramban 8 : 16:45, 19:30

Hogyan legyél latin szerető : 14:10, 18:00, 20:15

Hupikék Törpikék: Az elveszett falu : 13:00

Kincsem : 15:30, 20:10

Ó, anyám! : 13:15, 16:15, 16:30, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 13:00, 14:50

Vademberek hajszája : 20:45

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Szerda (05.25)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:15

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 19:30, 20:00

Alien: Covenant : 15:00, 17:30, 20:15

Alien: Covenant : 18:15, 20:30

Arthur király - A kard legendája : 18:00

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 18:30

Bébi úr : 14:00, 16:00, 18:10

Bye Bye Man: A rettegés neve : 19:30

Csápi - Az óceán hőse : 15:00

Csápi: Az óceán hőse : 13:30, 15:30, 17:30

Film Farm : 20:30

Gemenc - Az árterek világa : 17:00

Halálos iramban 8 : 16:45

Hogyan legyél latin szerető : 14:10, 18:00

Hupikék Törpikék: Az elveszett falu : 13:00

Kincsem : 15:30, 20:00

Ó, anyám! : 13:15, 16:15, 16:30, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 13:00, 14:50

Vademberek hajszája : 20:45

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Csütörtök (05.26)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 13:15, 14:45, 16:30, 17:30, 19:15, 20:15

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20

Alien: Covenant : 13:00, 15:30, 18:00, 20:30

Alien: Covenant : 18:30

Álom hava : 18:15

A művészet templomai: A római Szent Péter- és a pápai bazilikák : 14:00

Arthur király - A kard legendája : 16:15

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 16:00

Bébi úr : 13:15, 16:00

Bye Bye Man: A rettegés neve : 18:00

Csápi: Az óceán hőse : 15:15

Film Farm : 18:15

Frantz : 20:15

Halálos iramban 8 : 20:00

Hogyan legyél latin szerető : 16:00, 20:00

Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 20:45

Kincsem : 17:20

Modern idők : 20:30

Ó, anyám! : 14:00, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 13:00, 14:30

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Péntek (05.27)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 13:15, 14:45, 16:30, 17:30, 19:15, 20:15, 22:00

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20, 21:40, 22:20

A kör : 22:30

Alien: Covenant : 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:20

Alien: Covenant : 18:30

Álom hava : 18:15

Arthur király - A kard legendája : 16:15

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 16:00

Bébi úr : 13:15, 16:00

Bye Bye Man: A rettegés neve : 18:00

Csápi: Az óceán hőse : 15:15

Film Farm : 18:15

Frantz : 20:15

Halálos iramban 8 : 20:00

Hogyan legyél latin szerető : 16:00, 20:00

Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 20:45

Kincsem : 17:20

Modern idők : 20:30

Ó, anyám! : 14:00, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 13:00, 14:30

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Szombat (05.28)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 12:00, 13:15, 14:45, 16:30, 17:30, 19:15, 20:15, 22:00

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 11:00, 12:20, 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20, 21:40, 22:20

A kör : 22:30

Alien: Covenant : 10:30, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 22:20

Alien: Covenant : 18:30

Álom hava : 18:15

Arthur király - A kard legendája : 16:15

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 16:00

Bébi úr : 11:15, 13:15, 16:00

Bogyó és Babóca 3. - Játszótársak : 15:15

Bye Bye Man: A rettegés neve : 18:00

Csápi: Az óceán hőse : 10:30, 12:30, 15:15

Egy ropi naplója : 10:20, 14:30

Film Farm : 18:15

Frantz : 20:15

Halálos iramban 8 : 20:00

Hogyan legyél latin szerető : 10:50, 16:00, 20:00

Hupikék Törpikék: Az elveszett falu : 10:00

Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 20:45

Kincsem : 11:45, 17:20

Lengemesék : 10:10

Modern idők : 20:30

Ó, anyám! : 14:00, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 10:00, 12:00

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Vasárnap (05.29)

A Galaxis Őrzői vol. 2 : 12:00, 13:15, 14:45, 16:30, 17:30, 19:15, 20:15

A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 11:00, 12:20, 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20

Alien: Covenant : 10:30, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30

Alien: Covenant : 18:30

Álom hava : 18:15

Arthur király - A kard legendája : 16:15

Arthur király: A kard legendája : 14:20, 17:00, 19:40

Az utolsó család : 16:00

Bébi úr : 11:15, 13:15, 16:00

Bogyó és Babóca 3. - Játszótársak : 15:15

Bye Bye Man: A rettegés neve : 18:00

Csápi: Az óceán hőse : 10:30, 12:30, 15:15

Egy ropi naplója : 10:20, 14:30

Film Farm : 18:15

Frantz : 20:15

Hajnali Láz : 20:00

Hogyan legyél latin szerető : 10:50, 16:00, 20:00

Hupikék Törpikék: Az elveszett falu : 10:00

Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja : 20:45

Kincsem : 11:45, 17:20

Lengemesék : 10:10

Modern idők : 20:30

Ó, anyám! : 14:00, 18:30, 20:30

Ricsi a gólya : 10:00, 12:00

Vad Észak - Mese az ezer tó országából : 16:45

Színházműsor

Hétfő (05.23)

Egy őrült naplója : 20:00

Kedd (05.24)

Szerda (05.25)

Acélmagnóliák : 19:00

Faust : 19:00

Csütörtök (05.26)

Faust : 19:00

Picasso kalandjai : 19:00

Péntek (05.27)

A Zördög : 19:00

Faust : 19:00

Szombat (05.28)

Mezítláb a parkban : 19:00

Vasárnap (05.29)

III. Richárd : 19:00